Pranie dla punktów gastronomicznych

Pralnia Centrum świadczy usługę pralniczą dla punktów gastronomicznych, restauracji oraz stołówek. Oferujemy m.in. pranie wodne, czyszczenie chemiczne, suszenie, prasowanie i maglowanie. Nasza usługa jest kompleksowa (czyścimy wszystkie rodzaje tkanin) i najwyższej jakości.

Usługa pralnicza dla punktów gastronomicznych obejmuje:

  • obrusy
  • nakładki
  • serwetki
  • ścierki
  • pokrowce na krzesła
  • czyszczenie odzieży pracowniczej, fartuchów

Zapewniamy

  • transport w cenie usługi na terenie Szczecina i okolic
  • foliowanie bielizny na życzenie klienta

Dla kontrahentów hurtowych ceny ustalane są indywidualnie.

Czyścimy wszystkie rodzaje tkanin

Pralnia Centrum zorientowana jest na obsługę zarówno dużych jak i małych firm, wyspecjalizowana jest w usługach dla branży hotelarskiej i gastronomicznej. Mamy doświadczenie i park maszynowy, który pozwala nam czyścić wszystkie rodzaje tkanin.

Zapewniamy własny transport prania - gratis

Dysponujemy transportem samochodowym. Na terenie Szczecina i okolic cena przewozu wliczona jest w cenę. Większe transporty wyceniane są indywidualnie dla każdego kontrahenta.

Usługi prania 7 dni w tygodniu

Pralnia pracuje codziennie, włączając wszystkie dni świąteczne. Dowóz odbywa się 7 dni w tygodniu, w przypadkach awaryjnych pralnia świadczy usługi nawet 2 razy dziennie.

Nie pierzemy dla szpitali

Aby wykluczyć ryzyko przeniesienia chorób Pralnia Centrum nie podejmuje współpracy z ośrodkami medycznymi jak szpitale i ambulatoria.

Najwyższej klasy technologia

W Pralni Centrum stosowane są najwyższej klasy urządzenia i środki chemiczne firmy Diversey, dozowane przez centralny mikroprocesorowy system CLAX  Pozwala to na ograniczenie kosztów i utrzymanie wysokiej jakości czyszczenia.

Kontakt

Kontakt z przedstawicielem Pralni Centrum:
tel. kom. 693 719 736, tel. stac. 91 359 51 18, pralnia@pazim.pl

Oddział pralni w Świnoujściu

Od 2006 roku Pralnia Centrum posiada oddział w Świnoujściu nastawiony głównie na obsługę promów oraz hoteli i restauracji w pasie nadmorskim oraz stanowiący wsparcie dla szczecińskiej centrali. Sprawdź ofertę Pralni w Świnoujściu

Sprawdź kto nam zaufał:
zobacz kontrahentów Pralni Centrum Szczecin